خبر خبر

نمايشگاه عفاف وحجاب در فرودگاه بين المللي مهرآباد
نمايشگاه عفاف وحجاب به مناسبت فرا رسيدن هفته عفاف وحجاب با حضورخانم ابراهيمي مشاور امور بانوان و خانواده و عضو هيأت مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران وصفي نيا مدير کل فرودگاه بين المللي مهرآباد ,در روز چهارشنبه 20 تيرماه در ترمينال 2 مهراباد افتتاح شد .

نمایشگاه عفاف وحجاب به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف وحجاب با حضورخانم  ابراهیمی مشاور امور بانوان و خانواده و عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران  وصفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد ,در روز چهارشنبه 20 تیرماه در ترمینال 2 مهراباد افتتاح شد .

در شروع افتتاحیه معصومه  ابراهیمی گفت :  تلاش برای پوشش بهتر وزیبا واز همه مهمتر قیمت مناسب باید در دسترس همگان باشد وما باید با اصلاح پوشش های اسلامی به سمت زیبایی ومرغوبیت  ، همگان را به سمت ظاهر مناسب اسلامی دعوت نماییم . و اکنون زنان مسلمان این سرزمین با حفظ عفاف و حجاب خود در سراسر کشور، در همه عرصه‌ها حضور دارند و به بهترین شکل به وظایف شغلی و اجتماعی خود می‌پردازند.وبا انتخاب پوششی مناسب باید راهی را انتخاب کنند که در مسیر ادای وظیفه دچار هیچ مشکلی نشوند اگر در جامعه هر کس به این نتیجه برسد که با انتخاب ظاهر مناسب از همه لحاظ امنیت خودش را تضمین نموده .

وی افزود: رعایت عفاف و حجاب هم برای مردان و هم زنان به منزله حفظ بهداشت روانی و اخلاقی جامعه است  و همه ما موظف به احترام به سنت‌های پسندیده دینی و ملی خود باید باشیم

وی گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بسیار خوب است زیرا موجب تذکر به ما شده و منتج به فرهنگ‌سازی مذهبی وهمچنین در کنار این فرهنگسازی ها به شعار سال مقام معظم رهبری در استفاده از کالای ایرانی نیز عمل نموده ایم

سپس صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهراباد در افتتاحیه این نمایشگاه گفت : تلاش برای ترویج همه ان چیزهایی که در دین اسلام به آنها اشاره گردیده یک جهاد است ویکی از وظایف همه ما مسلمانان رعایت شئونات اسلامی وترویج دین با رعایت پوششی است که در دین مبین اسلام به آن اشاره گردیده است .و چنین اقداماتی می تواند  تذکر و گوشزد فرهنگ اسلامی باشد .

در پایان مراسم افتتاحیه نمایشگاه عفاف و حجاب به مسافرین فرودگاه مهراباد وهمکاران فرودگاهی بسته های فروهنگی عفاف وحجاب تقدیم شد .

در ضمن این نمایشگاه به مدت یک هفته در ترمینال 2 فرودگاه مهراباد برپا می باشد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد