خبر خبر

فرمانده جديد سپاه حفاظت فرودگاه بين المللي مهراباد منصوب شد
مراسم تکريم فرمانده سابق يگان حفاظت هواپيمايي مهراباد و معارفه فرمانده جديدفرودگاه بين المللي مهراباد برگزار شد

به‌ گزارش روابط‌ عمومی فرودگاه بین المللی مهراباد ،  مراسم تکریم فرمانده سابق یگان حفاظت هواپیمایی مهراباد و معارفه فرمانده جدید این یگان  با حضور سردار صفرعلي موسوی، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه های کشور وجعفری مرام فرماندهی پلیس مهراباد ، فلاح نماینده دادستانی ، ونمایندگان کلیه ایرلاینها در فرودگاه مهراباد با حضور صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد ومعاونین برگزار شد.

دراين مراسم سردار صفرعلی موسوی، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه های کشور در سخنانی ضمن اشاره به اهمیت برقرای امنیت وحساسیت در انجام وظایف حفاظتی در انجام پروازها گفت :  کار سپاه حفاظت هواپیمایی تلاش برای انجام امنیت در پروازها وبرقرای اطمینان از پروازی آرام تا مقصد می باشد و وظیفه ما سپاه حفاظت ایجاد اطمینان همراه با گشاده رویی برای مسافرین می باشد ویک فرمانده سپاه باید تعامل وهمدلی را چاشنی همکاری در امور محوله در فرودگاهها داشته باشد  که  زحمات مهاجری  در این زمینه در مهراباد ستودنی و قابل تحسین است.

وی همچنین سلمانی پور را نیز  نیرویی  باتجربه و کارآمد توصیف و اظهار امیدواری کرد كه با روحیه ایی که از ایشان سراغ دارم می تواند جانشینی خوب در فرودگاه مهراباد باشد و می تواند در انجام امور و وظایف محول شده به خوبی عمل کند.

همچنين در این مراسم صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد نیز مهاجری ، فرمانده سابق يگان حفاظت هواپيمايي مهرآباد  را یک بسیجی مخلص و انسانی والا، با اخلاق نیکو توصیف کرد و گفت: تعامل وهمکاری حرف اول در انجام امور فرودگاهی بزرگ چون مهرآباد است و خوشبختانه درایت و تدبیر ایشان  در انجام امور و ماموریت های کاری، وهمکاری و همراهی وی با مجموعه فرودگاه مهراباد توانست دشواریهای زیادی را آسان نماید ..

وي در پایان ضمن تقدیر از زحمات متعهدانه و دلسوزانه مهاجری ، اظهار امیدواری کرد که با وجود سرهنگ سلمانی پور  ما در مسیر خدمت رسانی به مسافرین ومراجعین فرودگاهی هیچ مشکلی نخواهیم داشت .

سلمانی پور فرمانده جدید سپاه حفاظت فرودگاه مهراباد ، پیش از این مسئولیت  فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه بوشهر را در کارنامه خود دارد.

-------------------------------------
نظرات