خبر خبر

فرودگاه مهرآباد در لیست ، تقدیرهای جشنواره شهید رجایی
تقدير از دستگاه هاي برتر استان در نوزدهمین جشنواره شهيد رجايي/ استاندار تهران: مهم ترین شاخص ارزیابی دستگاهها در پایان سال 96، تولید و اشتغال خواهد بود.

نوزدهمين دوره جشنواره استانی شهید رجایی با حضور سیدحسین هاشمی استاندار، وترکی  رئیس سازمان برنامه وبودجه و معاونان استانداري و جمعی از فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان تهران در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد ،نعمت الله ترکی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران طی سخنانی در این مراسم با اشاره به اینکه ارزیابی عملكرد دستگاه های اجرایی در سال ٩٥ از ابتداي امسال در شاخص هاي عمومي و اجرايي آغاز شد، گفت: ارزيابي ها براساس سندبالادستي و ٢٦ بند مورد تاكيد مقام معظم رهبري انجام شده است.

در ادامه سيدحسين هاشمي استاندار تهران در سخناني خطاب به كاركنان،مديران و فرمانداران استان گفت:به عنوان مديران و كاركنان دستگاه ها آيا فكر كرده ايد چه وظيفه اي در قبال مردم به عهده داريد و آيا خود را به جاي ارباب رجوع گذاشته ايد؟ انتظار داريد طرف مقابل در اين شرايط چگونه با شما برخورد كند؟

وي افزود:در مواجهه با مردم بايد كرامت انساني را حفظ كرد و گاهي با اخلاق حسنه نيز مي توان پاسخ منفي داد و اگر با حسن خلق با مراجعان برخورد شود شما را شريف مي دانند.

استاندار تهران با بيان اينكه جشنواره شهيد رجايي به دلايل مختلفي به نام اين شهيد نام گرفته است تصريح كرد:ساده زيستي، انضباط،وقت شناسي، متدين و اينكه خود را جدا از مردم ندانستن ويژگي شهيد رجايي بوده است.

استاندار تهران با اشاره به مسئولیت سنگینی که بر عهده دستگاه ها و نهادهای استان گذاشته شده تصریح کرد: تهران پیشانی نظام است و هر حرکت مسئولان در استان تهران به عنوان یک الگو برای دیگر استان های کشور محسوب می شود.

هاشمی خطاب به مدیران استانی گفت: تلاش شما باید مستمر و در چارچوب قانون باشد چرا که انجام وظیفه پاداشی ندارد بلکه تلاش فراوظیفه ای قابل تقدیر و پاداش است.

استاندار تهران همچنین بر خلاقیت و ابتکار مدیران اجرایی در انجام کارها تاکید کرد و افزود: ابتکار عمل در هر حوزه ای باید سرلوحه کارها باشد چراکه خیلی از مشکلات با تلاش و خلاقیت مدیران به خوبی حل و فصل می شود.

در پایان نیز از دستگاههای استان تهران که مطابق با شاخص های ارزیابی عمل نموده بودند تقدیر وتشکر گردید واداره کل فرودگاه بین المللی مهرآباد نیزدر نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران به پاس همت وتلاش ارزشمندوصادقانه مدیران وکارکنان فرودگاه بین المللی مهرآباد در ارتقا خدمات از استاندارتهران لوح تقدیر و سپاس دریافت کرد.

-------------------------------------
نظرات