خبر خبر

ورزش مسیر درست سلامت / در فرودگاه پرکاری چون مهرآباد

ورزش و فعالیت جسمانی یک جنبه مهم از سلامت عمومی است که برای افراد در گیرکارجسمی و ذهنی سنگین ، سطح بالایی از سلامت روح و جسم را به ارمغان می آورد.

5 کمیته ورزشی به تاکید مدیرکل فرودگاه به منظور بالا بردن آمادگی جسمی و همچنین سلامت کارکنان فرودگاه مهرآباد فعالیت خود را آغاز نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد : با عنایت به تاکید رستمی مدیرکل فرودگاه مهراباد مبنی بر تغییر رویکرد به منظور آمادگی جسمی و ذهنی کارکنان این اداره کل به دلیل حجم بالای کاری و کاهش استرس و مقابله با بیماری ها باید ورزش در این اداره کل در جهت ارتقا نشاط و شادابی نهادینه شود زیرا ورزش روحیه هماهنگی ، انسجام و همدلی را نیز بهتر از گذشته تقویت می نماید.

رستمی بیان نمود که برای اولین بار کمیته ورزشی در فرودگاه مهرآباد تشکیل گردید و این کمیته کار خود را با تشکیل 5 بخش زیر مجموعه درخصوص 1- والیبال ،‌2- فوتبال ، 3-تنیس روی میز ، 4-کوهنوردی ، 5-شنا شروع به کار کرد  که برای هر کدام از این زیر مجموعه ها نیز یک سرپرست انتخاب گردیده که در زیر نظر رییس کمیته ورزش فرودگاه مهرآباد آقای نوروزی انجام وظیفه می نمایند.

ایشان بیان نمود که در خصوص ورزش بانوان نیز یک نماینده انتخاب گردیده  ومقرر گردید  برنامه های خود را تا جلسه بعدی کمیته اعلام نماید.

-------------------------------------
نظرات