خبر خبر

روشنایی سطوح پروازی فرودگاه مهرآبادمطابق انکس 14 بروز رسانی می شود .
روشنایی سطوح پروازی فرودگاه مهرآبادمطابق انکس 14 بروز رسانی می شود .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد  : غلامحسین باقریان عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی ، مهندس صفی نیا مدیرکل تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی ، رستمی مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد وهمراهان از پروژه وطرح های اجرای روشنایی سطوح پروازی  فرودگاه بازدید کردند .

در این بازدید دکتر باقریان از سیستم های روشنایی سطوح پروازی وپست های برق مهرآباد  که در آینده نزدیک قرار است در این فرودگاه به بهره برداری برسند بازدید نمود .

رستمی در این بازدید بیان نمود که:  به دلیل فرسودگی ساختمان وتجهیزات پست 11و29  باندهای  فرودگاه مهرآباد وهمچنین تاکید بر بهره برداری کامل از باند 29 راست ، این اداره کل مصمم به نوسازي ساختماني وبهسازی پست 11 به مساحت 250 متر مربع وهمچنین  احداث  وتجهیز پست 29 جديد به مساحت 495 متر مربع ، در فرودگاه مهرآباد در حال انجام می باشد .

رستمی  هدف از اجرای این پروژه را  تامین روشنایی سطوح پروازی و  باند بیان نمود  .وی هدف از اجرای این  پروژه ها را نوسازی تجهيزات فعلی و نصب تجهيزات كنترلي الکترونیکی و CCRهای تمام الکترونیکی  به منظور استاندارد سازی روشنایی سطوح پروازی مطابق با استاندارد های روز جهانی بیان نمود .

 باقریان همچنین دراین بازدید  بر انجام سریع  پروژه های مهم عملیاتی در سطوح پروازی با رعایت استانداردهای روز  تاکید نمود .

مدیرکل تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی نیز ، ضرورت بهسازی و نوسازی نیروگاهها وپست های برق وساماندهی روشنایی سطوح پروازی مهرآبادرا  با توجه به حساسیت وحجم ترافیک این فرودگاه در راس اقدامات این اداره کل در سال جاری اعلام نمود وگفت در تلاش هستیم تا در چند ماه آینده پست 29 و 11فرودگاه مهرآباد را را راه اندازی نمائیم .

-------------------------------------
نظرات