خبر خبر

بازدید سرزده مدیر عامل شرکت فرودگاهها از فرودگاه مهرآباد

مه آبادی مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران واسفندیاری  قائم مقام مدیر عامل ورستمی مدیر کل فرودگاه وهیئت همراه با حضور در فرودگاه مهرآباد  از روند خدمت رسانی وپروژه های در دست اقدام این اداره کل بادید نمودند .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد؛ مه آبادی با حضور سر زده در ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد از واحد های خدمات رسان در فرودگاه مهرآباد بازدید واز نزدیک  از تلاش ها و اقدامات در خصوص تسهیل در گردش فرآیند پذیرش مسافری بازدید واز این اقدامات انجام گرفته تشکر نمود .

ایشان بیان نمود : در فرودگاه مهرآباد اتفاقات بزرگی افتاده و می توان گفت این فرودگاه نمادی از سخت کوشی در طول تحول و ارتقا خدمات فرودگاهی بوده است  و این مرهون تلاش ها و زحمات شبانه روزی مدیران و کلیه همکاران فرودگاهی می باشد.

وی با اشاره به یکسال تلاش در جهت تحول و ارتقا خدمات فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد گفت:مهرآباد در سالی که گذشت همچون گذشته اقدامات چشمگیر و مثال زدنی در حوزه فرودگاهی سخت افزاری ونرم افزاری در راستای رضایتمندی ورعایت حقوق شهروندی به انجام رسانیده است

وی عملکرد موفق در فرودگاه مهرآباد را حاصل تلاش و انسجام مدیریتی وهمدلی در فرودگاه مهرآباد برشمرد وگفت مهرآباد الگویی اجرایی برای روزهای سخت است .

مه آبادی گفت: من از عملکرد مهرآباد در نوروز96 برای انتقال مسافرین نوروزی تشکر نموده ،  سال جدید نیز سالی پر تلاش برای کلیه فرودگاه ها علی الخصوص مهرآباد خواهد بود و امید است چون سال گذشته مهرآباد پیشرو  در ارائه خدمات و پرواز  باشد.

ایشان بیان نمود که عملکرد واحد راهنمای مسافر در فرودگاه مهرآباد مورد قبول ویک پروژه موفق می باشد واین واحد بعنوان الگو باید در فرودگاههای دیگر نیز به همین صورت اجرایی گردد .در ضمن قابل ذکر است مه آبادی از ترمینالها ومحاوط ونوبت دهی وساماندهی تاکسی های فرودگاه بازدید ودستور العملهای اجرائی برای بهتر شدن  ارائه خدمات ارائه نمودند .

-------------------------------------
نظرات