خبر خبر

تقدیر رئیس انجمن شرکت های هواپیمائی از عملکرد نوروزی فرودگاه مهرآباد

رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های هواپیمائی ازمدیر کل و کارکنان فرودگاه بین‌المللی مهرآباد برای برگزاری عملیات انتقال مسافرین نوروزی مهرآباد  تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد:  رضایت از نحوه ارائه خدمات این فرودگاه  در طول عملیات نوروزی به عنوان رکورد دار نشست وبرخاست به تعداد 7 هزارو 313پرواز و رشد 10 درصدی نسبت به سال گذشته وانتقال بیش از 900 هزار مسافر با رشد 15 درصدی نسبت به سال گذشته در همین زمان ،‌ تقدیر وتشکر مسئولین زیادی را برانگیخت .

در همین راستا رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های هواپیمائی تقدیر نامه ایی به شرح ذیل برای مدیر کل فرودگاه مهرآباد ارسال نمود .

خدمت رسانی مناسب وشایسته جنابعالی همکاران محترم به مسافرین عزیز در نوروز 96 در فرودگاه بین المللی مهرآباد توفیقی بود که با لطف و عنایت خداوند متعال و با همکاری کلیه عوامل شرکت های هواپیمایی و سایر دستگاه ها و نهادهای ذیربط میسر می گردد.

لازم می دانم از زحمات و تلاش های ارزنده جنابعالی در دستیابی به این موفقیت بزرگ تشکر و سپاسگزاری نمایم.

امید است با یاری خداوند بزرگ و اهتمام بیشترجنابعالی و سایر همکاران محترم شاهد افزایش بیش از پیش رضایتمندی مسافران و بهره برداران از فرودگاه بین المللی مهرآباد باشیم.توفیق روز افزون شما را در این راه خطیر از خداوند سبحان مسئلت می نماییم.

خلبان تورج دهقانی زنگنه

رییس  هیئت مدیره انجمن شرکت های هواپیمایی

 

-------------------------------------
نظرات