خبر خبر

توقف بیش از 68 هزار خودرودر پارکینگهای فرودگاه مهرآباد

از تاریخ ۲۵اسفند۱۳۹۵ لغایت  ۱3فرودین ۱۳۹۶بیش از 68 هزار تردد خودرو در پارکینگ ها ی مهرآباد توقف داشته اند .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد :  به نقل از آشتیانی معاونت تسهیلات فرودگاهی در خصوص سرویس دهی به مسافرین نوروزی و سهولت تردد پارک خودرو های مسافران نوروزی در مهرآبادگفت: در روزهای قبل از شروع سفرهای نوروزی جلسه ای با بهره برداران پارکینگ های فرودگاه در خصوص سرویس دهی به مسافرین ورسیدگی به وضعیت پارکینگ ها در ایام نوروز برگزار شد وتمامی اقدامات لازم در خصوص کسب رضایتمندی حداکثری مراجعین به این اماکن تاکید گردید لذا استفاده از  ظرفیت پارکینگ طبقاتی و پارکینگ روباز در دستور کار قرار گرفت و آزاد سازی ظرفیت این پارکینگ ها صورت گرفته وجهت  استقبال از مراجعین نوروزی آماده گردید.

آشتیانی گفت:با توجه به افزایش سفرهای نوروزی در فرودگاه مهرآباد واین حجم تردد مسافرین نوروزی که بیش از 900هزار مسافر در این ایام از فرودگاه مهرآباد تردد نمودند که باید حجم زیادی از مراجعین ومستقبلین نیز باید به این تعداد اضافه نمود  . اما خوشبختانه امسال با برنامه ریزی صورت گرفته  نسبت به سال گذشته رضایت مسافرین بیشتر کسب گردید ه و تا کنون شاهد شکایات کمتری نسبت به دوره قبل در همین زمان در خصوص  پارکینگ ها بوده ایم .

وی گفت:در ایام 25 اسفند تا 13 فروردین بیش از 62 هزارخودرو در پارکینگ ها توقف  داشته اند . که از این تعدادحدود 39 هزارخودرو در پارکینگ ترمینالهای 1و2 وتعداد 23 هزارخودرو در پارکینگ ترمینال 3و4و6 استفاده نموده اند .

وی ابراز امیدواری نمود که با  رفع نواقص و برطرف نمودن مشکلات فعلی بتوانیم رضایت مسافرین و مراجعین را ارتقاء  داده  و با بهره مندی از روش های نوین به استاندارد های مناسبی  دست یابیم .

ایشان گفت:در پارکینگهای مسقف وروباز ترمینالهای 1و2و4 تلاش گردید تا قبل از فرا رسیدن عملیات نوروزی بخشی ازکاستی ها برطرف وامکانات یک پارکینگ مناسب در ایام نوروز برای مسافرین مهیا گردد .و در ایام تعطیلات با همکاری پلیس راهنمایی ورانندگی وهمچنین پلیس نیروی انتظامی هیچگونه مانع ترافیکی در محاوط ومعابر فرودگاهی وجود نداشت وظرفیت لازم برای پارک خودرو نیز در همه ترمینالها مهیا بود وضمن آنکه هیچگونه گزارشی مبنی بر سرقت ویا نقص امنیت برای مسافرین وخودرو ها در محوطه فرودگاه گزارش نشده است  .

-------------------------------------
نظرات