خبر خبر

سال تحویل در کنار همکاران فرودگاه بین المللی مهرآباد

امروز 30 اسفند مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد با جمعی از معاونین وروسای ادارات سال 1396 را در کنار همکاران فرودگاهی تحویل نمودند .

مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد  گفت: انسجام در مديريت و ارائه خدمات بهينه و رعايت استانداردهاي جهاني وارتقای خدمات سازمانی وفرودگاهی بايد سرلوحه اقدامات ‏در سال 96 باشد.

به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه مهرآباد، در نخستین دقایق سال 1396 مدیر کل فرودگاه مهرآباد ، سال نو را در کنار کارکنان بخش های مختلف فرودگاهی  آغاز کردند.ودر کنار همکاران آرزوی سالی پر از تلاش برای خدمت وارتقاء خدمات فرودگاهی نمودند وگفتند در سال جدید همگام با شکوفه های بهاری و آغاز سال نو ، آئین باستانی نوروز را به شما عزیزان و خانواده های گرامیتان  از اینجا تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

رستمی بیان نمود : در سالی که گذشت به همت شما همکاران سخت کوش ، دست آوردهای بزرگی نصیب  این اداره کل در حوزه حمل ونقل هوائی وخدمات فرودگاهی  گردید و توسعه ، تحول و شکوفایی در تمامی عرصه های عملیاتی ، فنی ، مهندسی ، اداری و خدماتی به بار نشسته است . این اداره کل در سال 95  با تکیه بر نیروهای خلاق و پرتلاش خود ، برنامه بازسازی ، نوسازی و ارتقاء کیفی خدمات فرودگاهی  ، افزایش ناوگان  هوائی  وپروازی ، توسعه خدمات فنی و مهندسی ، بکارگیری فناوریهای نوین ، تغییر در ساختار سازمانی ، آموزش و تجهیز نیروی انسانی وساماندهی پروژه های بزرگی چون ساماندهی محاوط فرودگاهی وترمینالی وهمچنین پروژه باند 29 و زیر ساخت های هوانوردی وفناوری  را تحقق بخشید و جایگاه خود را بیش از پیش در میان  فرودگاههای کشور  تثبیت نمود و اینک با اقتدار  از سالی پر تلاش در راستای رضایت مندی مسافرین ومراجعین فرودگاهی  حرفی برای گفتن داریم.

رستمی  در لحظه تحویل سال در برج مراقبت  ‏حضور یافت و با خواندن دعای تحویل سال، سال نو هجری شمسی را از برج مراقبت به همه همکاران  و تمامی فعالان صنعت ‏حمل و نقل هوایی تبریك گفت.

رستمی ، پس از تبریک همکاران برج مراقبت  پرواز، اپروچ، بخش‌های عملیات ‏الكترونیك، یگان‌های نظامی و انتظامی، كشیك‌های مدیریت ترمینال‌ها، شركت‌های هواپیمایی و ايمني زميني و ماشین آلات دیدن و از زحمات شبانه‌روزي آنان قدرداني کرد.

این بازدید به منظور ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کارکنانی که در زمان سال تحویل در شیفت کاری به سر می‌بردند صورت گرفت.ومدیر کل ومعاونین در کنار همکاران سال جدید را نو نمودند .

رستمی در ادامه با اشاره به افزايش پروازها در ایام نوروز گفت: با تمام توان تلاش می نمایم تا شیرینی سفر به کام مسافرین نوروزی فرودگاه مهرآباد ماندگار باشد .

وی در پايان اظهار داشت: اینجانب اطمینان دارم ،  در سال پیش رو نیز ، همچون سالهای گذشته با همدلی و همسویی خواهیم توانست   اهداف و برنامه های این اداره کل را در راستای  تحقق ارتقاء خدمات فرودگاهی پیش برده و نقش خود را بعنوان بازوی توانمند صنعت  حمل  ونقل هوائی  کشورمان بدرستی ایفا نمائیم . در آستانه تحویل سال نو ،  ضمن تبریک ولادت دخت نبی اکرم (ص) به شما عزیزان را  صمیمانه شادباش گفته و ضمن سپاس و قدردانی از تلاش همه همکاران در کلیه بخشها ، فرصت را مغتنم شمرده ، بهروزی ، شادکامی و سرافرازی  همگان  را از خداوند متعال مسئلت دارد

-------------------------------------
نظرات