خبر خبر

مهرآباد نماد تغییروتحول در ارتقاء خدمات در دستگاههای اجرایی می باشد .

بازدید بازرسان  استاندار از فرودگاه مهراباد / ابلاغ پیام رضایت استاندار از خدمات ارائه شده در مهرآباد

مشاور استاندار ومدیر کل بازرسی استانداری ومدیر کل فناوری اطلاعات استانداری ساعاتی قبل از سال تحویل جهت ارزیابی خدمات فرودگاه مهرآباد به مسافرین نوروزی از این فرودگاه بازدید نموده واز نزدیک با مسافرین ومراجعین فرودگاهی  در خصوص خدمات فرودگاه مهرآباد به گفتگو نشستند  .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد  : ، دراین  بازدید از نزدیک از ارائه خدمات فرودگاهی دیدن نمود و در جریان خدماتی که فرودگاه مهرآباد برای مسافرین نوروزی در نظر گرفته اند قرار گرفتند .

مشاور استاندار ومدیر کل بازرسی استانداری گفت خوشبختانه در فرودگاه مهرآباد  اقدامات انجام شده در معرض دید همگان هست وهمه مسافرین می توانند اقدامات  انجام شده را مشاهده نمایند .

مشاور استاندار تهران گفت من حامل پیام تشکر استاندار از زحمات همه همکاران فرودگاهی می باشم در اینجا  نظم و نظافت  وزیبایی قابل توجه فرودگاه و نیز خدمات جانبی ارائه شده همچون وجود فروشگاه ها و نمازخانه ها در ترمینال های مسافری وهمچنین فضا سازی نوروزی وارائه خدمات ویژه امسال مثل پذیرایی از مسافرین ودر نظر گرفتن قسمت بازی وسرگرمی بچه ها اقدامات خوب فرودگاهی است .

مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری نیز گفت : مهرآباد نماد تغییر وارتقاء خدمات در دستگاههای اجرایی می باشد

در پایان بازدید  ضمن قدردانی از مسئولان فرودگاه مهرآباد ابراز امیدواری کرد خدمات ارائه شده به مردم هرسال بهتر از گذشته باشد.

 

-------------------------------------
نظرات