خبر خبر

بازدید استاندار از فرودگاه مهراباد / مردم نسبت به گذشته از خدمات فرودگاه مهرآباد رضایت بیشتری دارند .

استاندار در سومین روز از شروع سفرهای نوروزی از فرودگاه مهرآباد بازدید نمود واز نزدیک با مسافرین ومراجعین فرودکاهی  در خصوص خدمات فرودگاه مهرآباد به گفتگو نشست .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد  : ، هاشمی در بازدید از فرودگاه بین المللی مهرآباد در روز سوم آغاز سفرهای نوروزی  از نزدیک از ارائه خدمات فرودگاهی دیدن نمود و در جریان این بازدید با مسافران حاضر در فرودگاه مهرآباد گفت وگو کرد و روند خدمات رسانی به مسافران را جویا شد.
استاندار تهران در همین ارتباط با اشاره به رضایت اکثریت مسافران از خدمات ارائه شده در بخش های مختلف فرودگاه مهرآباد گفت: خوشبختانه مسافران شرکت های هواپیمایی مختلف در سه موضوع مهم خرید راحت بلیت های نوروزی و عدم مواجهه با افزایش غیرقانونی قیمت ها، نظم و نظافت قابل توجه فرودگاه و نیز خدمات جانبی ارائه شده همچون وجود فروشگاه ها و نمازخانه ها در ترمینال های مسافری وهمچنین فضا سازی نوروزی وارائه خدمات ویژه امسال مثل پذیرایی از مسافرین ودر نظر گرفتن قسمت بازی وسرگرمی بچه ها  رضایت خود را ابراز کردند.
هاشمی تصریح کرد: مسافران از نحوه خرید بلیت های سفر نوروزی خود از طریق اینترنت و آژانس های گردشگری نسبتا رضایت داشتند، ضمن اینکه اکثریت آنها اشاره کردند که با افزایش غیرقانونی قیمت ها مواجه نشده اند که این امر نسبت به سال های گذشته بهبود قابل توجهی پیدا کرده است.
وی به اهمیت موضوع نظم و نظافت داخلی ترمینال های فرودگاه ها اشاره کرد و گفت: در بازدید امسال از فرودگاه مهرآباد شاهد افزایش قابل توجه ارائه خدمات وزیبایی فرودگاه وفضا سازی زیبای نوروزی بوده ایم .

استاندار تهران یادآور شد: خدمات جانبی ارائه شده در فرودگاه مهرآباد از جمله وجود نمازخانه ها و فروشگاه های مختلف ، قسمت بازی بچه ها ، تاکسی های نوسازی شده ، چرخ های حمل بار همراه مسافر ئ خیلی مسائل دیگر پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

هاشمی ضمن قدردانی از مسئولان فرودگاه مهرآباد ابراز امیدواری کرد خدمات ارائه شده به مردم هرسال بهتر از گذشته باشد.

 

-------------------------------------
نظرات