خبر خبر

شروع سفرهای نوروزی از مهرآباد

 در راستای اهداف دولت خدمت رسان و اهتمام به توسعه و تحول خدمات‌رسانی به هموطنان در بخش‌های مختلف و به‌منظور نظارت بر سفرهای نوروزی امروز به صورت آزمایشی سفرهای نوروزی به منظور ارزیابی وعملکرد قسمت های مختلف وتعیین آمادگی همه واحد های خدمت رسان سفرهای نوروزی در فرودگاه مهرآباد به صورت آزمایشی از فرودگاه مهرآباد استارت زده شد .

در 24 اسفند ماه در فرودگاه مهرآباد بصورت آزمایشی  چگونگی خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی از برج مراقبت پرواز٬ اپروچ٬ سالن ترانزیت کانترهای پذیرش مسافر ، هندلینگ کننده ها  آغاز گردید .

رستمی  در تشریح وضعیت فرودگاه‌ و پروازهای نوروزی گفت: مهرآباد جهت استقبال از مسافرین نوروزی درآمادگی کامل به سر می برد .در فرودگاه مهرآباد با تشکیل کمیته های مختلف نظارت بر عملکرد نوروزی مراکز مختلف خدمات رسان در  فرودگاه مهرآباد رصد میگردد . .

وی بیان نمود : رشد وافزایش مسافری وپروازی در نوروز96 نسبت به نوروز ۹5 چشمگیر می باشد .خوشبختانه با تلاش ستاد تسهیلات نوروزی شرکت فرودگاه های کشور اقدامات کامل برای استقبال از مسافرین نوروزی انجام گردیده است  .

وی ادامه داد: شرایط در فرودگاه مهرآباد  نسبت به سال گذشته بسیار تغییر یافته ومسیرهای خدمت رسانی در مهرآباد نسبت به گذشته ارتقاء چشمگیری داشته است وما در طول یکسال تلاش وافری نموده ایم تا مسیر های ارتقاء خدمات در فرودگاه مهرآباد در رضایت مندی کامل مسافرین ومراجعین فرودگاهی باشد .

 رستمی  بازرسی ویژه و کنترل لازم در بخش های مختلف عملیات هوانوردی و بازبینی همه تجهیزات بازرسی و امنیتی و هماهنگی لازم برای حضور پرسنل فنی، مدیریتی و خدماتی در فرودگاه مهرآباد  را از جمله اقدامات این اداره کل برای شروع سفرهای نوروزی از مهرآباد بیان کرد .

وی اظهارداشت: آماده سازی عوامل پروازی شامل چراغ های روشنایی، خط کشی ها، سیستم های اعلام پرواز و زیباسازی ترمینال ها  برای ایام تعطیلات نوروزی چک وهمه واحد ها در آمادگی کامل به سر می برند.

رستمی در پایان گفت : متولیان بخش حمل و نقل هوایی وفرودگاهی در فرودگاه مهرآباد پیش بینی می کنند که از 25 اسفند ماه سال 95 تا 15 فروردین ماه سال 96 روزانه بیش از 60 پرواز به پرواز های مهرآباد اضافه می گردد.

-------------------------------------
نظرات