خبر خبر

دریافت کارت پرواز در ترمینال یک فرودگاه بین المللی مهرآباد هوشمند می شود

مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد علی رستمی از  دریافت لحظه ای کارت پرواز هوشمند در ترمینال یک خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد : استقرار طرح الکترونیکی دریافت کارت پرواز  و رویکرد استفاده از توانمندی های نوین را مهم و کارگشا در جلوگیری از ایستایی مسافر  خواند و افزود: با رشد فزاینده دانش ، استفاده از علم نوین برای استفاده بهینه از زمان و نیز کاهش هزینه و اتلاف وقت و مهمتر داشتن حق انتخاب و نیز اطمینان از انجام کار بدون نگرانی جهت دریافت کارت پرواز در ترمینال یک اجرائی شد .

 

وی این طرح را سرویس آنلاین دریافت کارت ورود به هواپیما برای مسافرین ، و دریافت تسهیلات کارت پرواز برای مسافران بدون بار خبر داد .

 

وی اظهار کرد: مسافران می توانند با ورود به سامانه اطلاع رسانی موجود درترمینال یک  اگر بار همراه نداشته باشند کارت پرواز خود را دریافت نمایند .

وی از جمله مزایای این طرح را صرفه جویی در زمان و اطمینان بیشتر مسافران ذکر کرد و گفت: با اجرای این طرح وقت مسافران در محل فرودگاه تضییع نشده و مسافر با رزرو قبلی و اطمینان کارت پرواز خود را دریافت می نمایند ..

اين دستگاهها با ثبت كدملى و يا از طريق باركد كارت ملي ،كارت پروازمسافر را صادر می نماید

قبل از پرواز مسافرى كه بار نداشته  باشه ميتوندكارت پرواز خود را دریافت وبا خیال راحت ، با استفاده از کارت پرواز مستقیماً و بدون عبور از پیشخوان اخذ کارت پرواز به ترانزیت  مراجعه نماید .

شایان ذکر است که در تعداددریافت  كارت پرواز محدوديت ندارد و پروازهاي همزمان رو هم پوشش می دهد ..

مسافرین محترم در صورت به همراه داشتن بار، تقاضا می شود تا با مراجعه به «پیشخوان های تحویل بار» که برای مسافرانی در نظر گرفته شده است  ، با تحویل اثاثیه خود و دریافت برچسب آنها به درگاه ورودی مربوطه مراجعه وسپس کارت پرواز دریافت نمایند 

-------------------------------------
نظرات