خبر خبر

تجلیل از بازنشستگان فرودگاه بین المللی مهرآباد

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مراسم تجلیل و بزرگداشت پیشکسوتان و بازنشستگان فرودگاه بین المللی مهرآباددر سالن اجتماعات دانشکده صنعت هوانوردی برگزار شد

در این مراسم که با حضور بیش از 60 نفر از پرسنل بازنشسته سال 94 و 95 فرودگاه بین المللی مهرآباد و خانواده های ایشان در روز یکشنبه 3 بهمن ماه 95برگزار گردیددلوریان زاده مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران رستمی مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد  ، معاونین وروسای ادارات فرودگاه مهرآباد نیز حضور داشتند.

رستمی مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد ضمن عرض تسلیت به مناسبت در گذشت آتش نشانان حادثه پلاسکو و خوش آمد گویی به مهمانان مراسم اظهار نمود: اکنون  میزبان کسانی هستیم كه موفقیتهای امروز ما حاصل تلاش های دلسوزانه دیروز این عزیزان در بخش های مختلف فرودگاه مهرآباد  است وباید قدر این همکاران که تمام عمر و جوانی خود را برای صنعت فرودگاهی وسربلندی کشوربکارگرفتند واکنون به افتخار بازنشستگی نایل آمدند  دانست.

وی با بیان اینکه بازنشستگان سرمایه های  عظیم اجتماعی و ذخایر گرانبهای نظام هستند  گفت :ما مفتخریم که با برگزاری مراسمی در شان توانستیم از تلاشهای آنان در طول 30 سال خدمت خالصانه به این اداره کل تقدیر و تشکر نماییم وامیدوارم در فرصتی مناسب تر پذیرای همه بازنشستگان این صنعت باشیم .

ایشان خاطر نشان کرد :برگزاری این مراسم گامی مهم و مؤثر در راستای هم افزایی نیروهای انسانی و زمینه ساز انتقال دانش از نسل دیروز به پرسنل و آینده سازان فردا است.

در پایان مراسم نیز به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدایایی را با حضور مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی  ومعاونین به بازنشستگان اهدا نمودند .

-------------------------------------
نظرات